Дирекція Львівського міського координаційно-методичного центру «Галицьке юнацтво» інформує про те, що міським учнівським парламентом ініційовано збір солодощів (печиво, цукерки, шоколад) для ЗСУ, які хочемо передати до 24 лютого 2025 року.
Збір триватиме з 27.01.2025 р. по 07.02.2025 р.
Усі бажаючі учні можуть долучитися до даної акції та принести солодощі за адресою: вул. Замкнена,9, третій поверх, код на дверях 270.