Наша школа успішно пройшла конкурсний відбір та долучилася до Всеукраїнського освітнього проєкту “Школа вгору”. Проєкт « Школа-вгору» розроблений міжнародними та українськими експертами, вчителями, тренерами та психологами, програма спрямована на розвиток цифрових компетентностей овітян і психосоціальної підтримки учнів. До реалізації залучено 35 шкіл із 5 областей: Дніпропетровської, Львівської, Чернігівської, Житомирської та Луганської. Проєкт реалізується БО БФ « Восток SOS» у партнерстві з естонською організацією «Mondo» , БФ» Справжні українці» та БФ » Щире серце» за підтримки Гуманітарного фонду для України.
« Школа вгору» – відповідь на потрбу продовжувати якісну освіту в онлайн-форматі. Проєкт допомагає дізнатися про використання цифрових технологій, серісів, застосунків для підготовки та проведення уроків, оцінювання успішності учнів і покращення онлай-освіти.
Другим компонентом освітнього проєкту є навчання психологів і студентів. У координації з досвідченими фахівцями вони покращили навички роботи з травмами та вмінням індетифікувати дітей шкільного віку, як пережили їх.
У межах проєкту також передбачається оснащення шкіл технічними засобами для роботи.
Проєкт розпочав свою реалізацію у школі 15 березня 2023р із різноманітних занять, які проводять студенти-психологи під керівництвом шкільного психолога. Було проведено такі заходи : тренінг для вчителів «Мої ресурси. Розпізнаю і відновлюю», майстер-клас « Великодня писанка» ( 4 клас ), «Тривога через НМТ, закінчення школи» ( 11 клас), « Дружба» ( 2 класи), «Розвиток згуртованості. Супергерой.» ( 7 класи), арт-терапевтичне заняття «Безпечна школа» для учнів 3 класу, «Впевненість в комунікації.» ( 8 класи), «Розвиток емоційного інтелекту» (1 класи), «Вправи з білатеральної стимуляції» ( 3 класи), «Психоедукація по базових емоціях» ( 4 класи). Робота над реалізацією проєкту ще триває …


