Новини

День безпечного інтернету

Друзі, вітання!

11 лютого у світі відзначається День безпечного інтернету. В країнах Євросоюзу успішно  працюють “Центри безпечного інтернету”, які сприяють відповідальному і безпечному використанню цифрових технологій, особливо серед дітей та молоді, проводять тренінги та кампанії з підвищення обізнаності про онлайн-загрози.

В Україні такий центр створено завдяки об’єднанню трьох авторитетних громадських організацій: ГО «Докудейз», ВГО «Магнолія» та ГО «Ла Страда-Україна».

11 лютого об 11.00 на сторінці ВГО “Магнолія” у фейсбуці відбудеться презентація “Центру безпечного інтернету”, під час якої йтиметься про гарячу лінію INHOPE, лінію підтримки дітей, які постраждали від насильства в інтернеті, та інформаційну кампанію “Сексуальне насильство в інтернеті: як захистити дітей”.
Запрошуємо вас долучитися до події та поділитися інформацією про неї у соцмережах.

До Дня безпечного інтернету команда Мережі спільно з партнерами підготувала серію дописів на наших сторінках у фейсбуці та інстаграмі. Ми зібрали поради та корисну інформацію, яка допоможе більше дізнатися про загрози, що чатують на дітей в інтернеті. Наші колеги з ВГО “Магнолія” записали серію відео з представниками кіберполіції.

Закликаємо вас поширювати цю інформацію у своїх кіноклубах, організаціях, серед партнерів та зацікавлених людей.

Також у дописах про покази у кіноклубах до цього Дня пропонуємо використовувати такі хештеги:

#ДітиВільніВідОнлайнНасильства,

#ДеньБезпечногоІнтернету,

#SaferInternetDay,

#SID2025

Це допоможе зробити вашу активність більш видимою для користувачів соцмереж. 

Друзі, маємо приємну новину – зʼявився новий ролик про кіноклуби!

Зйомки ролика відбувалися у двох київських школах – БеркоШко та Спеціалізованій школі №52 –  під час Шкільного DOCU/ТИЖНЯ. Його авторкою стала відома українська режисерка, лауреатка Шевченківської премії Катерина Горностай.

Дивіться і надихайтеся! І нехай думки школярів вкотре нагадають, якою корисною і потрібною є ваша праця.

І наостанок – новина про героя попереднього ролика про Мережу, нашого колегу, а нині військовослужбовця ЗСУ Андрія Волика.

Ділимося з вами інтервʼю, у якому Андрій розповів про службу, поранення і волонтерські плани та ідеї.

Дякуємо Андрію і модераторам-військовослужбовцям Олександру Бойченку та Владиславу Пушкову за захист!

Щиро, команда Мережі DOCU/CLUB