
Друзі, вітання!
11 лютого у світі відзначається День безпечного інтернету. В країнах Євросоюзу успішно працюють “Центри безпечного інтернету”, які сприяють відповідальному і безпечному використанню цифрових технологій, особливо серед дітей та молоді, проводять тренінги та кампанії з підвищення обізнаності про онлайн-загрози.
В Україні такий центр створено завдяки об’єднанню трьох авторитетних громадських організацій: ГО «Докудейз», ВГО «Магнолія» та ГО «Ла Страда-Україна».
11 лютого об 11.00 на сторінці ВГО “Магнолія” у фейсбуці відбудеться презентація “Центру безпечного інтернету”, під час якої йтиметься про гарячу лінію INHOPE, лінію підтримки дітей, які постраждали від насильства в інтернеті, та інформаційну кампанію “Сексуальне насильство в інтернеті: як захистити дітей”.
Запрошуємо вас долучитися до події та поділитися інформацією про неї у соцмережах.
До Дня безпечного інтернету команда Мережі спільно з партнерами підготувала серію дописів на наших сторінках у фейсбуці та інстаграмі. Ми зібрали поради та корисну інформацію, яка допоможе більше дізнатися про загрози, що чатують на дітей в інтернеті. Наші колеги з ВГО “Магнолія” записали серію відео з представниками кіберполіції.
Закликаємо вас поширювати цю інформацію у своїх кіноклубах, організаціях, серед партнерів та зацікавлених людей.
Також у дописах про покази у кіноклубах до цього Дня пропонуємо використовувати такі хештеги:
#ДітиВільніВідОнлайнНасильства
#ДеньБезпечногоІнтернету,
#SaferInternetDay,
#SID2025
Це допоможе зробити вашу активність більш видимою для користувачів соцмереж. 
Друзі, маємо приємну новину – зʼявився новий ролик про кіноклуби!
Зйомки ролика відбувалися у двох київських школах – БеркоШко та Спеціалізованій школі №52 – під час Шкільного DOCU/ТИЖНЯ. Його авторкою стала відома українська режисерка, лауреатка Шевченківської премії Катерина Горностай.
Дивіться і надихайтеся! І нехай думки школярів вкотре нагадають, якою корисною і потрібною є ваша праця.
І наостанок – новина про героя попереднього ролика про Мережу, нашого колегу, а нині військовослужбовця ЗСУ Андрія Волика.
Ділимося з вами інтервʼю, у якому Андрій розповів про службу, поранення і волонтерські плани та ідеї.
Дякуємо Андрію і модераторам-
Щиро, команда Мережі DOCU/CLUB