Затверджено наказом № 103 від 19.06.2020 р.
ІНСТРУКЦІЯ
З ОХОРОНИ ПРАЦІ № 1-1
«Правила поведінки в кабінеті для учнів»
- Дотримання вимог цієї інструкції обов’язкове для учнів, які працюють в кабінеті.
- Учні повинні приходити на заняття за 5 хвилин до дзвінка.
- Урок розпочинається організовано, одразу після дзвінка.
- Заходити в кабінет дозволяється тільки у змінному взутті.
- Верхній одяг повинен знаходиться у спеціально відведеному місці.
- У кабінеті кожен учень повинен мати своє постійне робоче місце. Пересідати на інше місце можна тільки з дозволу учителя.
- Забороняється захаращувати проходи портфелями, сумками.
- Учні повинні підтримувати порядок і чистоту на робочих місцях та в кабінеті в цілому.
- Учні повинні бережно відноситись до шкільного майна.
- Не слід розгойдуватись на кріслі, парті. Не можна псувати меблі.
- У кабінеті слід бути обережними, уважними, дисциплінованими.
- У кабінеті не можна бігати, штовхатись.
- При роботі з гострими предметами (ножицями, голкою, шилом, циркулем, косинцем, ручкою, олівцем та ін.) слід бути обережним.
- Не торкатись розеток, вимикачів.
- При травмуванні, а також у випадку поганого самопочуття, негайно повідомити про це вчителя.
- При виникненні в кабінеті під час занять аварійних ситуацій не допускати паніки та виконувати лише вказівки вчителя.