Для учнів, Правила класу

Правила поведінки в кабінеті для учнів

Затверджено наказом № 103 від 19.06.2020 р.

ІНСТРУКЦІЯ 

З  ОХОРОНИ ПРАЦІ   № 1-1

«Правила поведінки в   кабінеті для учнів»  

  1. Дотримання вимог цієї інструкції обов’язкове для учнів, які працюють в кабінеті.
  2. Учні повинні приходити на заняття за 5 хвилин до дзвінка.
  3. Урок розпочинається організовано, одразу після дзвінка.
  4. Заходити в кабінет дозволяється тільки у змінному взутті.
  5. Верхній одяг повинен знаходиться у спеціально відведеному місці.
  6. У кабінеті кожен учень повинен мати своє постійне робоче місце. Пересідати на інше місце можна тільки з дозволу учителя.
  7. Забороняється захаращувати проходи портфелями, сумками.
  8. Учні повинні підтримувати порядок і чистоту на робочих місцях та в кабінеті в цілому.
  9. Учні повинні бережно відноситись до шкільного майна.
  10. Не слід розгойдуватись на кріслі, парті. Не можна псувати меблі.
  11. У кабінеті слід бути обережними, уважними, дисциплінованими.
  12. У кабінеті не можна бігати, штовхатись.
  13. При роботі з гострими предметами (ножицями, голкою, шилом, циркулем, косинцем, ручкою, олівцем та ін.) слід бути обережним.
  14. Не торкатись розеток, вимикачів.
  15. При травмуванні, а також у випадку поганого самопочуття, негайно повідомити про це вчителя.
  16. При виникненні в кабінеті під час занять аварійних ситуацій не допускати паніки та виконувати лише вказівки вчителя.