- Ми – одна команда!
- Приходимо до школи вчасно !
- Ми старанно вчимося!
- Ми слідкуємо за чистотою нашого класу!
- Ми бережемо шкільне майно!
- Ми відповідаємо за свої вчинки!
- Ми не викорисовуємо мобільні телефони під час уроків не з освітньою метою!
- Під час уроків, виховних годин чи позакласних заходів наш телефон у режим «без звуку» та не повинен знаходитися на робочому місці (без потреби)!
- Ми не фотографуємо мобільним телефоном, не робимо звукові записи, не знімаємо відео –під час перерв, уроків, виховних годин!
- Ми проти булінгу!
- Ми піклуємося про наше здоров’я!
- Ми завжди доброзичливі!
- Ми поважаємо думку іншого!
- Ми дотримуємося правил безпеки у школі !
Ми любимо Україну !!!