- Ставимось з повагою один до одного та до вчителів класу.
- Приходимо до школи за 10 хвилин до початку уроку.
- Носимо перезувне.
- В класі не бігаємо та прибираємо за собою.
- А їдальню йдемо їсти після 3-го уроку.
- Користуємось туалетом на 1-му поверсі.
- На перервах не бігаємо по школі.
- Не ходимо в кабінети до учнів інших класів.
- Бережемо шкільне майно.
- На уроки фізичної культури та інформатики виходимо після дзвінка.
- На уроках уважно слухаємо вчителя і виконуємо всі завдання. Не можна відволікатися самому та відволікати інших від занять розмовами, іграми та іншими справами.
- Заборонено використовувати мобільні телефони на уроках без дозволу вчителя.
Правила 7-Б класу
12
Лют