- Вчасно приходимо на заняття.
- Не використовуємо мобільні телефони на уроках.
- Дотримуємося чистоти і порядку в кабінеті і на своєму місці.
- Використовуємо змінне взуття.
- Добросовісно чергуємо.
- Не бігаємо по коридорах.
- Ми стараємося бути ввічливими, відповідальними і доброзичливими.
- Поважаємо і підтримуємо один одного.
Правила 11-А класу
12
Лют